Що таке Tinder та з чим його їдять.
близько 2 років тому

Я писала в своєму минулому матеріалі, що випадково встановила Tinder і застрягла там на 2 роки. Через те, що мені особливо не було чим зайнятися, і було дуже нудно, то сходила на більш ніж сотню побачень. Тому хочу трохи поділитися своїм досвідом. 

Заведено вважати, що всі дейтінгові додатки, в тому числі і Tinder створені для одноразового зйому, але як показує практика, там можна знайти лише те, що ти шукаєш. За допомогою додатку я знаходила стосунки, роботу, квартири, друзів. І після всіх цих знайомств хочу розповісти про типажі tinder-юзерів. А, іще я деякий час сиділа з аккаунтів своїх знайомих хлопців, тому розповім і про дівчат.

Розпочнемо з чоловіків:

-Ті, хто лише лайкає - це найпоширеніший тип. Вони лайкають всіх, створюють матчі і мовчать. Я, як порядна дівчинка, перша не пишу, але якщо і спробуєш, то будуть мовчати або перекинуться пару словами.

-Ті, в кого занадто серйозні наміри. Якщо у вас співпаде матч або може і не співпаде, то тебе знайдуть в всіх соц-мережах, де ти зареєстрована і почнуть атаку. Там будуть майже зізнання в коханні, пропозиції руки і серця, відправка подарунків в офіс і додому, і все в такому роді, але є одне "не", ви з ними в 80% не зустрінетесь ніколи. Це буде виглядати приблизно так: "Ти настільки ідеальна, що я соромлюся і не знаю, як себе поводити при тобі, але ти ж почекаєш, поки я наважусь?", або "В мене так багато роботи, що сиджу там до часу ночі і не хочу домовлятись про зустріч, бо можуть обламатись плани", і бла-бла-бла. А якщо в тебе замаячать десь стосунки, то буде "я ж думав, що ми подобаємось одне одному, я думав, що в нас все буде серйозно". Як на мене, найжалюгідніший бездієвий тип чоловіків.

-Ті, в кого фото краще, ніж вони самі. І так, хлопчики, ви зі своїми фото, на*бу*те нас більше, ніж ми вас. В основному, приходить щось таке під метр зросту, з 0 інтелектуального розвитку. Мені їм подобалось казати, що я культуролог і чути в відповідь "Чьо?Га?Культурна дуже?", після 15 хв розмови мені телефонує подруга з дуже невідкладною справою. 

-Ті, хто в серйозних відносинах. Одружені, з дітьми чи заручені. Будуть намагатись шифруватись, розповідати, як вони через зайнятість мріють про справжнє кохання і все таке. З такими навіть не потрібно на одну ніч погоджуватись, бо його друга половина - 99% вас знайде, а там вже почнуться розваги. Для цього просто погугліть його по фото і точно знайдете інстаграм акаунт з фото "Я і коханий".

-І ті, хто адекватні. Якщо вони встановили додаток для зйому, то тобі так прямо і скажуть, і ніхто не витратить свій час. Якщо вони просто шукають нових знайомств, то це справді будуть приємні дружні зустрічі, без натяків та продовження. Якщо вони справді зайняті і намагаються знайти стосунки он-лайн, то будуть адекватно до вас відноситись, запрошувати на побачення, ну і взагалі робити все, щоб побудувати стосунки.

А тепер трохи і про дівчат.

Всі чоловічі типи підходять і до tinder дівчат, але тут ще додаються такі:

-Ескорт. Декілька повідомлень, - і вам виставлять ціну. Їх можна впізнати по типовим фото: зроблені губи і груди, блядський одяг. І взагалі, потрібно бути безмозким, щоб не помітити ескорт (дорогий ескорт там не висить).

-Знайти любов будь-якою ціною. Це інколи страшніше за ескорт. Там вже на першому побаченні прийдуть з борщем чи чимось таким - і ви справді будете щось винні за цю зустріч. 

-І ті, кому нудно. Побачились раз, і вистачить, потім можна через рік. Якщо ти норм, то можна і поспілкуватись. З такими не розраховуйте на секс, а от на дружбу і стосунки, то може і вийти.

Можливо ще в якомусь матеріалі я напишу саме про свої побачення через tinder, але там так багато цікавого, що мені потрібно багато часу, щоб вибрати.

А зараз всі, хто познайомились зі мною через tinder, а це десь пів сотні моїх друзів на facebook, то не ображайтесь на мене, ви були норм😉

P.S. Я видалила tinder, тому і вам зараз може перепасти декілька лайків😉

Мітки: Tinder знайомства секс Жінки чоловіка стосунки зйом

Коментарі

Цікаво пишеш, не затягуй з продовженням =)

близько 2 років тому
  Iryna Kuschik
  Young culturologist.

  Продовження в моєму інстаграм @Kuschyk )

  більше 1 року тому

Мабуть все ж таки щось не склалось із продовженням.

більше 1 року тому
  Iryna Kuschik
  Young culturologist.

  Продовження в моєму instagram: Kuschyk.

  Так як обрала коротший формат тексту.

  більше 1 року тому

Будь частиною спільноти.

Приєднуйтесь до обговорень. Діліться знаннями та досвідом. Приєднатися