Київ. Де знайти когось або щось.

Насправді я хотіла писати просто огляди цікавих закладів, але після мого останнього посту мені написало близько десятка людей, яким було цікаво далі розкривати тему знайомств. Тому я склала мій суб’єктивний список, де можна знайти собі когось або щось. Одразу попереджаю, я не змушую вас там знайомитись, і якщо ви з “кєнтамі просто прішлі випіть”, то я також вас не змушую змінювати план.

Тепер я обрала шість місць, які, як для мене, найкраще підходять:

1.Tinder - це не місце, а додаток, але раджу хоча б спробувати. Колись я почула про тіндер в серіалі і встановила з цікавості і застрягла там на два роки. Два роки я ходила на купу побачень з tinder і зараз зрозуміла, що присвячу йому свій наступний матеріал. Прийнято вважати, що це додаток чисто для зйому, але, насправді, ти там знайдеш лише те, що сам шукаєш. В столиці тут найбільше сидять айтішники, дизайнери, маркетологи, ну і іноземці різних професій. Так що, якщо ви так нічого виглядаєте або просто гарно виходите на фото, то встановлюйте tinder і шукайте там свою долю.

2.Бари.В своєму минулому матеріалі я писала саме про них і вважаю, що це найвдаліше місце для живих знайомств. Музика, алкоголь і правильна атмосфера підштовхує. А кому цікаво мій рейтинг барів, то дивіться в минулому пості.

3.Заклади “типу люкс”. Я не дуже люблю заклади, де в переважній більшості тусується ескорт і успішні студенти успішних батьків, але кожному своє. Заклади Тищенка, CHI, Gurama, Koya, Bao і тому подібне. Там непогана кухня, нормальний бар, а в деяких жлобський інтер'єр, але переважно все дуже навіть ок. Там можна познайомитись з шикарними женщінами і чоловіками в костюмах. Але, якщо ви взагалі романтик і не хочете витрачатись, то забудьте про доглянуту і симпатичну, і гуляйте в парках.

4.Концептуальні заклади або як кажуть в массах - "хіпстерські”. Особисто для мене, то це найбільш приємні місця, бо тут тусується цікава публіка і особливо ніхто не дратує. “Косатка”, “Гніздо”, “Бар/13” і тому подібне. Я не буду описувати тут велику кількість місць і вибрала ті, що найдовше існують,тому що вони так часто відкриваються і закриваються, що особливо не прослідкуєш. Але повсюди знаходиться приблизно одна публіка.

5.Клуби. Це єдиний пункт, який я не перевіряла особисто, тому що я можу піти тільки в “Closer”, а там практично всі один з одним знайомі або хоча б в френдах в фб. Але якщо подумати логічно, то клуби, як бари, але людей дуже багато, тому якщо не вийшло з кимось одним, то можна перейти в іншу частину і там знайти іншого. Хоча подруги кажуть, що там норм.

6.Супермаркети. Це найбільш дивний пункт. Особисто я люблю ходити за продуктами вночі, щоб не було великої кількості людей і мені здається, що так роблять більшість самотніх людей. Скільки разів помічаю холостяків, що годинами ходять по Сільпо і все якось тяжко їм вдається. Тому часто, вже підходять, до дівчини і починають знайомитись, можливо хоч вона врятує його від завдання добути собі їжу. Тут я можу порадити мережу нових Сільпо, Новус і Мегамаркет на олімпійській.

Ну, а якщо ви вже спробували все це, і у вас нічого не виходит, то станьте реалістами, і оцініть себе адекватно. Всім нових знайомств і кохання😉

Мітки: знайомства відносини Tinder заклади Київ бар алкоголь ресторан клуб стосунки розваги

Будь частиною спільноти.

Приєднуйтесь до обговорень. Діліться знаннями та досвідом. Приєднатися